A+ A-
2018-01-09Państwo Danuta i Jan Klimek nominowani w plebiscycie Osobowość Roku 2017!

Z wielką radością informujemy o nominacji Państwa Danuty i Jana Klimek w plebiscycie Dziennika Zachodniego Osobowość Roku 2017!

Prezes Zarządu katowickiej Izby Rzemieślniczej wraz z żoną nominowani są w kategorii BIZNES w powiecie bieruńsko-lędzińskim.

Państwo Klimek, jako właściciele cukierni w Chełmie Śląskim, zostali nominowani za prowadzenie biznesu z ludzką twarzą, angażując się w pomoc różnym kołom i stowarzyszeniom. Pomagają także niepełnosprawnym, o czym świadczą liczne podziękowania za serce i za wsparcie wiszące w ich rzemieślniczej firmie.

Zagłosować można wysyłając SMS pod numer 72355 o treści BD.114 (Koszt SMS-a to 2,46 zł z VAT) - gorąco zachęcamy do wsparcia kandydatury Państwa Klimek!

Państwo Danuta i Jan Klimek

2018-01-09Kurs Pedagogiczny dla instruktorów praktycznej nauki zawodów - 19 luty 2018


Zapraszamy na kurs pedagogiczny dla instruktorów praktycznej nauki zawodu, organizowany przez Izbę Rzemieślniczą oraz Małej i Średniej Przedsiębiorczości w Katowicach.

Rozpoczęcie zajęć odbędzie się w dniu 19 lutego 2018 roku o godzinie 15:00.

Wszystkie osoby, które są zainteresowane uczestnictwem w tej edycji serdecznie zapraszamy do e-mailowego lub telefonicznego zgłaszania udziału w kursie.

W przypadku zgłoszenia dokonanego drogą e-mailową proszę o wskazanie danych personalnych kandydata.

Osoba do kontaktu: Pani Bożena Tarapacz - tel. 32/259 62 61 do 5, wew. 103, e-mail: bozena.tarapacz@ir.katowice.pl .

ZAPRASZAMY!

2018-01-08IV Rzemieślniczy Koncert Noworoczny - Cech Mysłowice

W niedzielę, 7 stycznia 2018 roku Cech Rzemiosł Różnych oraz Małej i Średniej Przedsiębiorczości w Mysłowicach zorganizował wyjątkowy, IV Rzemieślniczy Koncert Noworoczny.

Koncert zgromadził wielu rzemieślników, przedsiębiorców oraz ich gości, wśród których znaleźli się przedstawiciele mysłowickiego samorządu, miejskich jednostek i służb mundurowych. Spotkanie było także okazją do podkreślenia znaczenia rzemiosła i małej przedsiębiorczości.

Publiczność została miło zaskoczona przez prof. Jana Klimka, Prezesa Zarządu katowickiej Izby Rzemieślniczej, Starszego mysłowickiego Cechu, który zagrał na akordeonie akompaniując solistom.


Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia na oficjalnym profilu Izby Rzemieślniczej oraz Małej i Średniej Przedsiębiorczości w Katowicach na Facebooku.

2018-01-03zmarł Pan Henryk Król

Z wielkim smutkiem informujemy o śmierci śp. Henryka Króla, wieloletniego Przewodniczącego Komisji Egzaminacyjnej Izby Rzemieślniczej oraz Małej i Średniej Przedsiębiorczości w Katowicach w zawodzie malarz-tapeciarz.

Uroczystości pogrzebowe odbędą się w piątek, 5 stycznia 2018 roku o godzinie 11:00 w Kaplicy Cmentarnej w Katowicach-Bogucicach (przy Bazylice św. Szczepana i Matki Boskiej Boguckiej - ul. Markiefki 89 w Katowicach).

2017-12-21Życzenia świąteczne


życzenia świąteczne

2017-12-20Spotkanie Opłatkowe Emerytowanych Pracowników Izby

Tradycyjnie już katowicka Izba Rzemieślnicza zaprosiła swoich emerytów do podzielenia się opłatkiem przy wspólnym stole - w środę, 20 grudnia 2017 roku odbyło się Spotkanie Opłatkowe Emerytowanych Pracowników Izby Rzemieślniczej oraz Małej i Średniej Przedsiębiorczości w Katowicach. Spotkanie upłynęło w miłej atmosferze przy rzemieślniczym słodkim poczęstunku.

2017-12-13Spotkanie Opłatkowe Komisji Branżowej Fryzjersko-Kosmetycznej

W środę, 13 grudnia 2017 roku odbyło się Spotkanie Opłatkowe Komisji Branżowej Fryzjersko-Kosmetycznej działającej przy Izbie Rzemieślniczej oraz Małej i Średniej Przedsiębiorczości w Katowicach.

Na Spotkaniu Wigilijnym obecny był Ksiądz Kanonik Henryk Kuczob - Duszpasterz Rzemiosła Śląskiego, który skierował do zebranych życzenia błogosławionych oraz rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia na oficjalnym profilu Izby Rzemieślniczej oraz Małej i Średniej Przedsiębiorczości w Katowicach na Facebooku.

2017-12-12Spotkanie Opłatkowe katowickiej Izby Rzemieślniczej na antenie TVP3 Katowice

Zapraszamy serdecznie do obejrzenia wczorajszego wydania Aktualności TVP3 Katowice - od minuty 11:09 reportaż poświęcony Spotkaniu Opłatkowemu Izby Rzemieślniczej oraz Małej i Średniej Przedsiębiorczości w Katowicach

https://katowice.tvp.pl/35170659/11122017-godz2130

2017-12-11Spotkania z Doradcami Zawodowymi w Bytomiu i Sosnowcu

W poniedziałek, 11 grudnia 2017 roku odbyły się dwa spotkania z Doradcami Zawodowymi (delegatury katowickiego Kuratorium Oświaty w Sosnowcu oraz w Bytomiu), w których udział wzięli Pracownicy Działu Oświaty i Kwalfikacji Zawodowych Izby Rzemieślniczej oraz Małej i Średniej Przedsiębiorczości w Katowicach. Podczas spotkań zaprezentowana została specyfika rzemieślniczej nauki zawodu.

2017-12-11Spotkanie Opłatkowe katowickiej Izby Rzemieślniczej

Choinka, spotkania opłatkowe i jasełka wprowadzają nas w cudowną świąteczną atmosferę. Coroczne spotkania opłatkowe Izby Rzemieślniczej oraz Małej i Średniej Przedsiębiorczości w Katowicach to już swoista tradycja. W tym roku spotkanie odbyło się w poniedziałek, 11 grudnia.

Do zebranych gości życzenia błogosławionych oraz rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia skierował Duszpasterz Rzemiosła Śląskiego ksiądz kanonik Henryk Kuczob. Następnie goście i gospodarze przystąpili do dzielenia się opłatkiem. Na stołach nie zabrakło tradycyjnych potraw które spożywamy podczas wigilijnej wieczerzy. Wszystkim zebranym uczestnikom towarzyszyła rodzinna i życzliwa atmosfera.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia na oficjalnym profilu Izby Rzemieślniczej oraz Małej i Średniej Przedsiębiorczości w Katowicach na Facebooku.

POBIERZ WIZYTÓWKĘ

kod QR

GODZINY PRACY

     
Godziny otwarcia
  Poniedziałek - Piątek:
7:30-15:30
Biuro Obsługi Klienta 7:00-19:00

     
Godziny otwarcia w sobotę
  Sobota:
8:00-14:00

     
Godziny otwarcia w niedzielę
  Niedziela:
Nieczynne

SZYBKI KONTAKT

     
ikonka adresu
  Adres:

plac Wolności 12
40-078 Katowice

     
numer telefonu
  Telefon:

(32) 259 62 61

     
adres e-mail
  e-mail:
izba@ir.katowice.pl

strony internetowe katowice
Copyright © 2016 | Wszelkie prawa zastrzeżone | Polityka Prywatności
Jesteś naszym 580937 gościem.