A+ A-
2017-06-05Walne Zgromadzenie Cechu w Tychach

W poniedziałek, 5 czerwca 2017 roku, odbyło się Walne Zgromadzenie Cechu Rzemiosł Różnych w Tychach. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej Cechu: http://cech.tychy.pl/ 

2017-06-05Nowe godziny otwarcia Izby

Uprzejmie informujemy, że Punkt Terenowy Projektu Śląski system PSF wsparciem rozwoju MŚP działający w siedzibie Partnera Projektu (Izby Rzemieślniczej oraz Małej i Średniej Przedsiębiorczości w Katowicach) jest otwarty również w każdą sobotę w godzinach 8:00-14:00. Serdecznie zapraszamy!

www.szkolenia.wst.pl 

2017-05-31Finał XVII edycji Konkursu wiedzy o zasadach BHP

W środę, 31 maja 2017 roku, Zespół Oświaty Zawodowej i Problematyki Społecznej Związku Rzemiosła Polskiego we współpracy z Państwową Inspekcją Pracy zorganizowali Finał XVII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o zasadach BHP dla uczniów z zakładów rzemieślniczych pn. „Bezpiecznie od startu”.

Celem konkursu jest popularyzowanie wiedzy z zakresu podstawowych przepisów prawnej ochrony pracy oraz zasad BHP wśród uczniów zawodu w rzemiośle. Adresowany jest do uczniów rzemiosła, czyli młodocianych pracowników zatrudnionych w celu przygotowania zawodowego w zakładach rzemieślniczych oraz uczniów odbywających praktykę u rzemieślników.

2017-05-30Walne Zgromadzenie Cechu w Rudzie Śląskiej

We wtorek, 30 maja 2017 roku, odbyło się Walne Zgromadzenie Cechu Rzemiosł i Przedsiębiorczości w Rudzie Śląskiej.

2017-05-30Spotkanie z Ochotniczymi Hufcami Pracy

We wtorek, 30 maja 2017 roku, odbyło się spotkanie Izby Rzemieślniczej oraz Małej i Średniej Przedsiębiorczości w Katowicach oraz Śląskiej Wojewódzkiej Komendy Ochotniczych Hufców Pracy. Na spotkaniu przedstawione zostały działania podejmowane przez OHP na rzecz kształcenia zawodowego oraz wzajemne oczekiwania dotyczące współpracy w dziedzinie oświaty zawodowej.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia na oficjalnym profilu Izby Rzemieślniczej oraz Małej i Średniej Przedsiębiorczości w Katowicach pod adresem: https://www.facebook.com/IRMSPKatowice 

2017-05-29Walne Zgromadzenie Cechu w Jastrzębiu Zdroju

W poniedziałek, 29 maja 2017 roku, odbyło się Walne Zgromadzenie Cechu Rzemiosł Różnych w Jastrzębiu Zdroju.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej Cechu: https://sites.google.com/site/cechrzemioslroznych/ 

2017-05-29Walne Zgromadzenie Cechu w Wodzisławiu Śląskim

W poniedziałek, 29 maja 2017 roku, odbyło się Walne Zgromadzenie Cechu Rzemiosł Różnych w Wodzisławiu Śląskim.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej Cechu: http://www.cech.wodzislaw.pl/ 

2017-05-26Weekend w ogrodzie - Energia dla zdrowia

W imieniu Agencji Rynku Rolnego w Katowicach serdecznie zapraszamy na Weekend w Ogrodzie - Energia dla Zdrowia, który odbędzie się 27 i 28 maja 2017 roku w Śląskim Ogrodzie Botanicznym w Mikołowie-Mokrem (ul. Sosnowca 5).
Energia dla Zdrowia

2017-05-26Finał etapu wojewódzkiego konkursu 'Jakie znasz zawody?'

W piątek, 26 maja 2017 roku odbył się finał wojewódzki konkursu 'Jakie znasz zawody?', którego organizatorem jest Wielkopolska Izba Rzemieślnicza w Poznaniu.

Celem konkursu jest kształtowanie pozytywnego wizerunku pracy zawodowej i wspieranie założeń dydaktyczno-wychowawczych programu wychowania przedszkolnego. Poznając różne zawody dzieci, zdobywają wiedzę o świecie społecznym, w którym żyją oraz uczą się szacunku dla pracy innych. Uzyskują informację o świecie techniki, w którym działają i którego są najmłodszymi twórcami. Rozwijanie zainteresowań i wykonanie pracy plastycznej wpływa na kreatywność, zdolności manualne oraz umiejętność prezentowania własnych obserwacji i przemyśleń.

Laureatami etapu regionalnego, organizowanego przez katowicką Izbę Rzemieślniczą są:

I miejsce: Maciej (6 lat) - zawód 'groomer';

Praca plastyczna - Groomer

II miejsce: Kamil (7 lat) - zawód 'baca';

III miejsce: Ksawery (6 lat) - zawód 'kominiarz'.

Wszystkim uczestnikom konkursu gratulujemy ogromnego talentu plastycznego!

Wszystkie prace oraz fotorelacja z finału konkursu zaprezentowane są na oficjalnym profilu Izby Rzemieślniczej oraz Małej i Średniej Przedsiębiorczości w Katowicach na Facebooku https://www.facebook.com/IRMSPKatowice 

2017-05-26III Konwent Kobiet Sukcesu

25 maja 2017 roku w Wyższej Szkole Humanitas Sosnowcu odbył się III Konwent Kobiet Sukcesu.

Konwent Kobiet Sukcesu, to jedno z nielicznych tego typu wydarzeń w regionie adresowanych do wszystkich zainteresowanych pań. Celem KKS jest promowanie przedsiębiorczości kobiet oraz ich wkładu w rozwoju lokalnego biznesu. Program tegorocznego Konwentu poświęcony był kobiecie XXI wieku i jej roli jako matki, żony oraz bizneswoman.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia na oficjalnym profilu Izby Rzemieślniczej oraz Małej i Średniej Przedsiębiorczości w Katowicach pod adresem: https://www.facebook.com/IRMSPKatowice 

POBIERZ WIZYTÓWKĘ

kod QR

GODZINY PRACY

     
Godziny otwarcia
  Poniedziałek - Piątek:
7:30-15:30
Biuro Obsługi Klienta 7:00-19:00

     
Godziny otwarcia w sobotę
  Sobota:
8:00-14:00

     
Godziny otwarcia w niedzielę
  Niedziela:
Nieczynne

SZYBKI KONTAKT

     
ikonka adresu
  Adres:

plac Wolności 12
40-078 Katowice

     
numer telefonu
  Telefon:

(32) 259 62 61

     
adres e-mail
  e-mail:
izba@ir.katowice.pl

strony internetowe katowice
Copyright © 2016 | Wszelkie prawa zastrzeżone | Polityka Prywatności
Jesteś naszym 266063 gościem.