A+ A-



Izba Rzemieślnicza
oraz Małej i Średniej
Przedsiębiorczości

Adres: plac Wolności 12 

40-078 Katowice

Telefon:

Telefon: +48 (32) 259 62 61
Fax: +48 (32) 258 87 38

NIP: 634-000-18-52

Bank: 03 1020 2313 0000 3602 0022 9336




Kontakt bezpośredni

 

  zdjęcie Beata Białowąs

Beata Białowąs

Dyrektor Naczelny
beata.bialowas@ir.katowice.pl
+48 (32) 259 62 61 w. 102

Zdjęcie Jan Klimek

Jan Klimek

Prezes Zarządu
jan.klimek@ir.katowice.pl
+48 (32) 259 62 61 w. 103

 
Zdjęcie Anna Piecuch

Anna Piecuch

Wicedyrektor, Główna Księgowa
ksiegowosc@ir.katowice.pl
+48 (32) 259 62 61 w. 123


Zdjęcie Natalia Mól

Natalia Mól

Asystent Dyrektora Naczelnego
natalia.mol@ir.katowice.pl
+48 (32) 259 62 61 w. 102
+48 515 037 301

Zdjęcie Bożena Tarapacz

Bożena Tarapacz

Specjalista ds. Projektów Europejskich
bozena.tarapacz@ir.katowice.pl
+48 (32) 259 62 61 w. 103


zdjęcie Zdzisława Zadęcka

Zdzisława Zadęcka

Specjalista ds. Finansowo-Księgowych
zdzislawa.zadecka@ir.katowice.pl
+48 (32) 259 62 61 w. 124


Zdjęcie Maria Barczak-Ostojska

Maria Barczak-Ostojska

Kierownik Działu Oświaty i Kwalifikacji Zawodowych
maria.ostojska@ir.katowice.pl
+48 (32) 259 62 61 w. 222

zdjęcie Maria Banachowicz

Maria Banachowicz

Główny Specjalista ds. Oświaty i Kwalifikacji Zawodowych
maria.banachowicz@ir.katowice.pl
+48 (32) 259 62 61 w. 223

zdjęcie Laurencja Krenzel

Laurencja Krenzel

Główny Specjalista ds. Oświaty i Kwalifikacji Zawodowych
laura.krenzel@ir.katowice.pl
+48 (32) 259 62 61 w. 223



Karina Spyra
Młodszy Specjalista ds. Oświaty
i Kwalifikacji Zawodowych
karina.spyra@ir.katowice.pl



Daria Mróz
Technik Prac Biurowych
daria.mroz@ir.katowice.pl


zdjęcie Monika Dudek 

Monika Dudek
Kierownik Działu Projektów Europejskich
projekty@ir.katowice.pl
+48 (32) 259 62 61 w. 110
+48 515 037 305

zdjęcie Magdalena Kielar

Magdalena Kielar
Specjalista ds. Projektów Europejskich
magdalena.kielar@ir.katowice.pl
+48 (32) 259 62 61 w. 110












Magdalena Wasilczyk
Specjalista ds. Aktywnego Poszukiwania
Uczestników i Uczestniczek
magdalena.wasilczyk@ir.katowice.pl


 









Marek Stadnicki
Specjalista ds. Aktywnego Poszukiwania 
Uczestników i Uczestniczek
marek.stadnicki@ir.katowice.pl

Zdjęcie Grzegorz Miketa

Grzegorz Miketa

Kierownik Działu Samorządowo-Organizacyjnego
grzegorz.miketa@ir.katowice.pl
+ 48 515 037 312

zdjęcie Grażyna Fechner

Grażyna Fechner

Specjalista ds. Samorządowo-Organizacyjnych
administracja@ir.katowice.pl
+48 (32) 259 62 61

zdjęcie Ewa Solecka

Ewa Solecka

Specjalista ds. Samorządowo-Organizacyjnych
administracja@ir.katowice.pl
+48 (32) 259 62 61

 




 

POBIERZ WIZYTÓWKĘ

kod QR

GODZINY PRACY

     
Godziny otwarcia
  Poniedziałek - Piątek:
7:30-15:30
Biuro Obsługi Klienta 7:00-19:00

     
Godziny otwarcia w sobotę
  Sobota:
8:00-14:00

     
Godziny otwarcia w niedzielę
  Niedziela:
Nieczynne

SZYBKI KONTAKT

     
ikonka adresu
  Adres:

plac Wolności 12
40-078 Katowice

     
numer telefonu
  Telefon:

(32) 259 62 61

     
adres e-mail
  e-mail:
izba@ir.katowice.pl

strony internetowe katowice
Copyright © 2016 | Wszelkie prawa zastrzeżone | Polityka Prywatności
Jesteś naszym 580925 gościem.