piątek, 1 lipca 2016
. . . . .

Projekty Europejskie

Jednym z najważniejszych obszarów działalności Izby jest realizacja projektów finansowanych ze środków Unii Europejskiej. Izba przygotowała dotychczas kilkadziesiąt projektów. Pod tym względem,jest w czołówce polskich organizacji gospodarczych. Była realizatorem między innymi projektu "Pierwsza szychta", wybranego przez Komisję Eurpejska jako przykład dobrej praktyki. Izba przygotowuje projekty w ramach PO KL oraz pomaga przedsiębiorcom starającym się o środki unijne.

Czytaj więcej...

projekty
. . . .

Oświata

Nasza organizacja jest uprawniona do nadawania dokumentów potwierdzających nabycie kwalifikacji rzemieślniczych, uznawanych we wszystkich krajach Unii Europejskiej. Za pośrednictwem Izby można składać wnioski o uwierzytelnienie kwalifikacji w Ministerstwie Spraw Zagranicznych. Tylko od 1945 roku przeszkoliliśmy ponad 360 tysięcy osób.

Czytaj więcej...

. . . .

Mam świetną pracę

. . . .

Nasza Izba

Izba powstała w czerwcu 1922 roku na mocy dekretu Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej i jest największą organizacją gospodarczą na Śląsku, zrzeszając ponad 8 tysięcy przedsiębiorców w 30 organizacjach terytorialnych i branżowych. Izba jest członkiem Związku Rzemiosła Polskiego i partnerem społecznym w Wojewódzkiej Komisji Dialogu Społecznego. W organizacji funkcjonuje 60 komisji egzaminacyjnych, w których zasiada około 400 osób.

Czytaj więcej...

›› archiwum
. . . .

Wiadomości gospodarcze

Puls Biznesu
Warning: DOMDocument::load() [domdocument.load]: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/irkato/domains/ir.katowice.pl/public_html/web2/rsslib.php on line 91

Warning: DOMDocument::load(http://rss.feedsportal.com/c/32561/f/491335/index.rss) [domdocument.load]: failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/irkato/domains/ir.katowice.pl/public_html/web2/rsslib.php on line 91

Warning: DOMDocument::load() [domdocument.load]: I/O warning : failed to load external entity "http://rss.feedsportal.com/c/32561/f/491335/index.rss" in /home/irkato/domains/ir.katowice.pl/public_html/web2/rsslib.php on line 91
  . . . .

  Promujemy rzemiosło - zobacz prezentacje video!

  . . . .

  Wizyta Prezydenta RP prof. Lecha Kaczyńskiego

  . W marcu 2009 roku miała miejsce pierwsza w historii organizacji wizyta Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej w siedzibie Izby przy Placu Wolności 12 w Katowicach. Prezydent RP, prof. Lech Kaczyński spotkał się z rzemieślnikami podczas tradycyjnego obiadu śląskiego oraz uczestniczył w konferencji prasowej, w której wzięło udział około 50 dziennikarzy z całego kraju. Towarzyszyło mu kilku ministrów z Kancelarii Prezydenta RP, którzy zapoznali się z sytuacją przedsiębiorców na Śląsku...

  Czytaj więcej...

  Patronaty Honorowe

  Aby uzyskać Patronat Honorowy Izby Rzemieślniczej oraz Małej i Średniej Przedsiębiorczości w Katowicach,

  prosimy o pobranie wniosku: userfiles/WNIOSEK PATRONAT HONOROWY(1).doc

  wnisokodawca jest proszony o:

  Podanie imienia i nazwiska, lub nazwy organizacji, adresu, numeru telefonu, oraz adresu e-mail; oraz dane osoby odpowiedzialnej za kontakt z Izbą (imię, nazwisko, numer telefonu), podanie danych osoby odpowiedzialnej za kontakt z Izbą (imię, nazwisko, numer telefonu); przedstawienie krótkiej charakterystyki organizatora; zaznaczenie, czy wnioskodawca ubiega się o honorowy patronat, czy o udostępnienie logotypu; przedstawienie nazwy, celu, miejsca i terminu oraz partnerów i/lub współorganizatorów przedsięwzięcia; odpowiedzenie na pytanie, czy przedsięwzięcie ma charakter cykliczny oraz czy wystąpiono o objęcie partonatem przedsięwzięcia do innych instytucji? Na sam koniec, wnioskodawca jest proszony o krótki opis sposobu używania logo (jeśli jest taka możliwość, to prosimy o przesłanie projektu graficznego, jednak nie jest to warunek konieczny).

  Wypełniony wniosek prosimy o odesłanie w formie elektronicznej na adres e-mail: izba@ir.katowice.pl;

  lub o przesłanie go drogą pocztową do siedziby Izby pod adres: Plac Wolności 12, 40-078 Katowice

   

  Izba Rzemieślnicza oraz Małej i Średniej Przedsiębiorczości w Katowicach
  rozpoczęła akcję protestacyjną przeciwko zablokowaniu przez Rząd
  refundacji za wyszkolenie osób młodocianych.

  Do tej pory udało nam się zebrać ponad 23 000 podpisów.

  Osoby zainteresowane protestem proszone są o kontakt
  tel. (32) 259-62-61 lub e-mailowy izba@ir.katowice.pl
  zamknij
  . . . .

  Dla gimnazjalistów

  . . . .

  Rzemieślnicze e-kw@lifikacje

  . .

  Fundusze unijne 2014-2020

  . .

  e-Platforma

  . . . .

  Wyszukiwarka

  . .

  Reklama

  public relations
  . . . .

  Zarząd Izby

  . . . .

  Prezes Zarządu

  . . . .

  Dyrektor Naczelny

   

  . . . .

  Sale konferencyjne, szkoleniowe i rekrutacyjne

  . . . .

  Program Uczenie się przez całe życie

  . . . .

  Izba na Facebooku

  . . . .

  Logowanie

  login
  hasło
  Nie posiadasz własnego konta? Poproś pracownika IR
  o przydzielenie własnego loginu i hasła.
  . . . .
  . . . .

  GPW, kursy walut

  Giełda
  Money.pl - Kliknij po więcej
  GPW (2016-06-30 18:59)
  WIG 44748.53 -0,13%
  WIG20 - -
  mWIG40 3393.01 -0,02%
  sWIG80 13177.86 +0,62%
  Wspierane przez Money.pl
  Kursy walut
  Money.pl - Serwis Finansowy nr 1
  NBP 2016-06-30
  USD 3,9803 -0,26%
  EUR 4,4255 +0,26%
  CHF 4,0677 -0,09%
  GBP 5,3655 +0,40%
  Wspierane przez Money.pl
  . . . .

  Pogoda

  . . . .

  Rzemiosło na YouTube.com

  . . . .

  Dla Bezrobotnych

  Sprawdź propozycje Izby dla osób bezrobotnych i zagrożonych utratą pracy, które mogą skorzystać z naszych specjalnych projektów. Izba współpracuje w tym zakresie z Wojewódzkim Urzędem Pracy w Katowicach oraz powiatowymi urzędami pracy Województwa Śląskiego, wnioskując o pokrycie kosztów szkoleń z rezerwy Funduszu Pracy.

  Projekt ''Pierwsza szychta''

  Projekt Izby "Pierwsza szychta" realizowany w ramach Programu Inicjatywy Wspólnotowej "Equal" został wybrany jako jeden z najlepszych w Unii Europejskiej projektów w ramach dialogu społecznego.

  Czytaj więcej...

  Corporate Social Responsibility

  Promujemy społeczną odpowiedzialność biznesu (corporate social responsibility) oraz elastyczne formy zatrudnienia. Zagadnienia te są niezwykle istotne szczególnie w obecnej sytuacji, jako element łagodzenia skutków kryzysu. Zobacz jakie mamy propozycje wspólnie ze związkami zawodowymi.

  Czytaj więcej...

  top
  Copyright © 2010-2013 Izba Rzemieślnicza oraz Małej i Średniej Przedsiębiorczości w Katowicach wykonanie: input.com.pl